^Back To Top
  • 1 Mistrzowie...
    Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw) Łukasz Łachański (III LOp)
  • 2 Mistrzynie...
    Anna Wargacka i Klaudia Zachajczuk (obie II LOp), Karolina Kozieł (III LOp), Zuzanna Dybiec (I LOp), Oliwia Cichecka (I LOw), Karolina Wasyłyszyn (III LOp), Aleksandra Traczyk (I LOp), Anita Urbaniak (I LOw), Paulina Domalewska (II LOp) i Dominika Bronis (II LOw).
  • 3 Mistrzowie...
    Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw)
  • 4 Mistrzynie...
    Anna Wargacka i Klaudia Zachajczuk (obie II LOp), Karolina Kozieł (III LOp), Zuzanna Dybiec (I LOp), Oliwia Cichecka (I LOw), Karolina Wasyłyszyn (III LOp), Aleksandra Traczyk (I LOp), Anita Urbaniak (I LOw), Paulina Domalewska (II LOp) i Dominika Bronis (II LOw).
  • 5 Mistrzowie...
    Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw)
baner

Licznik odwiedzin

047994
Dzisiaj
Wszystkich
24
47994

Twój IP: 54.82.57.154

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT - ROK SZKOLNY 2015/2016

    KONKURS NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ZSP TYCHOWO
    ROK SZKOLNY 2015/2016    
                     
      Dziewczęta          
Miejsce Nazwisko i imię Klasa Suma SzBP LA PN PS TS OS Z.POZ.
1. ZACHAJCZUK KLAUDIA III LOp 50 25 2   4   10 9
2. GRABARCZYK ALICJA I LOp 49 25 2       12 10
3. CICHECKA OLIWIA II LOw 39 25         10 4
4. BRZOZOWSKA DARIA I LOw 33 25 2 2       4
5. WARGACKA ANNA III LOp 32 25 2         5
6. BRONIS DOMINIKA III LOw 29 25 2         2
7. TRACZYK ALEKSANDRA II LOp 27 25           2
8. URBANIAK ANITA II LOw 26 25           1
9_10 SOBIERAJ MARTA I LOw 25 25            
9_10 DREJA SANDRA III Lop 25 25            
11. ŁYJAK ADRIANNA II LOw 19         2 12 3
12. DOMALEWSKA PAULINA III LOp 18     4 4 2   8
13. DYBIEC ZUZANNA II LOp 16 2 2   4     8
14. PODSTAWSKA NATALIA I LOp 13     4 4     5
15_18 AUGUSTYN WIKTORIA III LOw 8     4       4
15_18 BABICZ ANNA III LOw 8     4       4
15_18 BUCZKOWSKA EWELINA I LOw 8     4       4
15_18 GAŁAN PAULINA I LOw 8     4       4
19_22 RUTKOWSKA RITA III LOp 7       4     3
19_22 KASECHUBE LUDMIŁA I LOp 7       4     3
19_22 STELMACH MARTA I LOw 7       4     3
19_22 SZELIGA PATRYCJA III LOw 7       4     3
22_24 SZCZEPAŃSKA KAROLINA III LOp 6   2 2       2
22_24 JANCIK KLAUDIA I LOw 6     4       2
25_26 GIELAROWSKA BEATA III LOp 4     4        
25_26 ŁABAJ NATALIA I LOw 4   2         2
27 ŻACZEK WIOLETA III LOp 2     2        
                     
Copyright © 2013. ZSPTYCHOWO-SPORT Rights Reserved.