^Back To Top
  • 1 Mistrzowie...
    Szymon Andrusiów, Kamil Bińczyk, Łukasz Łachański, Oskar Tukalski, Jakub Groński, Jakub Szmid, Piotr Skaziński, Gracjan Jagosz, Dawid Wawrzon, Kacper Zieliński
  • 2 Mistrzynie...
    Dominika Żołędowska, Małgorzata Maślak, Paulina Rzepnikowska, Kornelia Kalinowska, Wiktoria Dębna, Daria Jagielska, Daria Szymanowska, Aleksandra Bosak, Alicja Pstrowska, Magdalena Grzybowska.
  • 3 Mistrzynie...
    Dominika Żołędowska, Małgorzata Maślak, Paulina Rzepnikowska, Kornelia Kalinowska, Wiktoria Dębna, Daria Jagielska, Daria Szymanowska, Aleksandra Bosak, Alicja Pstrowska, Magdalena Grzybowska.
  • 4 Mistrzowie...
    Szymon Andrusiów, Kamil Bińczyk, Łukasz Łachański, Oskar Tukalski, Jakub Groński, Jakub Szmid, Piotr Skaziński, Gracjan Jagosz, Dawid Wawrzon, Kacper Zieliński
  • 5 Mistrzowie...
    Szymon Andrusiów, Kamil Bińczyk, Łukasz Łachański, Oskar Tukalski, Jakub Groński, Jakub Szmid, Piotr Skaziński, Gracjan Jagosz, Dawid Wawrzon, Kacper Zieliński
baner

Licznik odwiedzin

092371
Dzisiaj
Wszystkich
27
92371

Twój IP: 3.233.229.90

Rekordy szkoły

REKORDY SZKOŁY
NAZWISKO I IMIĘ DZIEWCZĘTA konkurencja NAZWISKO I IMIĘ CHŁOPCY
WYNIK ROK UST. WYNIK ROK UST.
Witczak Żaneta 12,88 s 2011 100m Osiński Marcin 11,54 m 1998
Witczak Żaneta 26,73 s 2011 200m Osiński Marcin 23,86 s 1997
Witczak Żaneta 62,63 s 2011 400m Mastalerz Paweł 54,09 s 2006
Solińska Barbara 2.32,60 1995 800 m Kowalski Tomasz 1,59,66 2007
Krół Kamila 5.08,20 1994 1500 m Kowalski Tomasz 4.10,62 2007
      3000 m Hennig Karol 9.26,72 2008
Parzuchowska Patrycja 16,41 s 2009 100/110ppł Szatkowski Wojciech 17,08 s 1998
Zienkiewicz Magdalena 75,05 s 1998 400ppł. Szatkowski Wojciech 64,91 s 1998
      2000 przeszk. Kowalski Tomasz 6.18,93 2007
Martysz Magdalena 156 cm 2010 wzwyż Rojek Artur 160 cm 1998
Machcińska Monika 5,68 m 2008 w dal Kreft Mariusz 6,19 m 2009
Machcińska Monika 11,97m 2010 trójskok Giedrojć Grzegorz 12,51 m 1996 
Macioszek Wiktoria 13,11 m 2018 kula Cegiełka Damian (7,26 kg) 13,66 m 2002
Maślak Małgorzata 53,87 m 2018 oszczep Dżurko Karol 44,12 m 1996
Grabarczyk Alicja 35,77 m 2016 dysk Starzyński Zbigniew 37,96 m 1997
Martysz M.     Witczak Ż 49,67 s 2010 4X100m Romanowski K.   Andrusiów Sz. 46,12 s 2014
Machcińska M. Parzuchowska P.       Groński J.        Szmid J.    
Lorkiewicz J.     Solińska B 4.38,11 1995 4x400m Bucki M.     Czupryniak E 3.48,93 2007
Wojtków W.         Król K.       Hennig K.       Kowalski T.    
Zachajczuk K.   Szczepańska K. 2.41,54 2014 sztafeta Witczak K.        Gemza D 2.09,31 2014
Wargacka A.       Kozieł K.         szwedzka Łachański Ł.      Bińczyk K.    
Copyright © 2013. ZSPTYCHOWO-SPORT Rights Reserved.