^Back To Top
  • 1 Mistrzowie...
    Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw) Łukasz Łachański (III LOp)
  • 2 Mistrzynie...
    Anna Wargacka i Klaudia Zachajczuk (obie II LOp), Karolina Kozieł (III LOp), Zuzanna Dybiec (I LOp), Oliwia Cichecka (I LOw), Karolina Wasyłyszyn (III LOp), Aleksandra Traczyk (I LOp), Anita Urbaniak (I LOw), Paulina Domalewska (II LOp) i Dominika Bronis (II LOw).
  • 3 Mistrzowie...
    Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw)
  • 4 Mistrzynie...
    Anna Wargacka i Klaudia Zachajczuk (obie II LOp), Karolina Kozieł (III LOp), Zuzanna Dybiec (I LOp), Oliwia Cichecka (I LOw), Karolina Wasyłyszyn (III LOp), Aleksandra Traczyk (I LOp), Anita Urbaniak (I LOw), Paulina Domalewska (II LOp) i Dominika Bronis (II LOw).
  • 5 Mistrzowie...
    Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw)
baner

Licznik odwiedzin

047992
Dzisiaj
Wszystkich
22
47992

Twój IP: 54.82.57.154

Rekordy szkoły

REKORDY SZKOŁY
NAZWISKO I IMIĘ DZIEWCZĘTA konkurencja NAZWISKO I IMIĘ CHŁOPCY
WYNIK ROK UST. WYNIK ROK UST.
Witczak Żaneta 12,88 s 2011 100m Osiński Marcin 11,54 m 1998
Witczak Żaneta 26,73 s 2011 200m Osiński Marcin 23,86 s 1997
Witczak Żaneta 62,63 s 2011 400m Mastalerz Paweł 54,09 s 2006
Solińska Barbara 2.32,60 1995 800 m Kowalski Tomasz 1,59,66 2007
Krół Kamila 5.08,20 1994 1500 m Kowalski Tomasz 4.10,62 2007
      3000 m Hennig Karol 9.26,72 2008
Parzuchowska Patrycja 16,41 s 2009 100/110ppł Szatkowski Wojciech 17,08 s 1998
Zienkiewicz Magdalena 75,05 s 1998 400ppł. Szatkowski Wojciech 64,91 s 1998
      2000 przeszk. Kowalski Tomasz 6.18,93 2007
Martysz Magdalena 156 cm 2010 wzwyż Rojek Artur 160 cm 1998
Machcińska Monika 5,68 m 2008 w dal Kreft Mariusz 6,19 m 2009
Machcińska Monika 11,97m 2010 trójskok Giedrojć Grzegorz 12,51 m 1996 
Majewska Elżbieta (4kg) 10,31 m 2009 kula Cegiełka Damian (7,26 kg) 13,66 m 2002
Machcińska Monika 35,63 m 2010 oszczep Dżurko Karol 44,12 m 1996
Grabarczyk Alicja 35,77 m 2016 dysk Starzyński Zbigniew 37,96 m 1997
Martysz M.     Witczak Ż 49,67 s 2010 4X100m Romanowski K.   Andrusiów Sz. 46,12 s 2014
Machcińska M. Parzuchowska P.       Groński J.        Szmid J.    
Lorkiewicz J.     Solińska B 4.38,11 1995 4x400m Bucki M.     Czupryniak E 3.48,93 2007
Wojtków W.         Król K.       Hennig K.       Kowalski T.    
Zachajczuk K.   Szczepańska K. 2.41,54 2014 sztafeta Witczak K.        Gemza D 2.09,31 2014
Wargacka A.       Kozieł K.         szwedzka Łachański Ł.      Bińczyk K.    
Copyright © 2013. ZSPTYCHOWO-SPORT Rights Reserved.