^Back To Top
  • 1 Mistrzowie...
    Szymon Andrusiów, Kamil Bińczyk, Łukasz Łachański, Oskar Tukalski, Jakub Groński, Jakub Szmid, Piotr Skaziński, Gracjan Jagosz, Dawid Wawrzon, Kacper Zieliński
  • 2 Mistrzynie...
    Dominika Żołędowska, Małgorzata Maślak, Paulina Rzepnikowska, Kornelia Kalinowska, Wiktoria Dębna, Daria Jagielska, Daria Szymanowska, Aleksandra Bosak, Alicja Pstrowska, Magdalena Grzybowska.
  • 3 Mistrzynie...
    Dominika Żołędowska, Małgorzata Maślak, Paulina Rzepnikowska, Kornelia Kalinowska, Wiktoria Dębna, Daria Jagielska, Daria Szymanowska, Aleksandra Bosak, Alicja Pstrowska, Magdalena Grzybowska.
  • 4 Mistrzowie...
    Szymon Andrusiów, Kamil Bińczyk, Łukasz Łachański, Oskar Tukalski, Jakub Groński, Jakub Szmid, Piotr Skaziński, Gracjan Jagosz, Dawid Wawrzon, Kacper Zieliński
  • 5 Mistrzowie...
    Szymon Andrusiów, Kamil Bińczyk, Łukasz Łachański, Oskar Tukalski, Jakub Groński, Jakub Szmid, Piotr Skaziński, Gracjan Jagosz, Dawid Wawrzon, Kacper Zieliński
baner

Licznik odwiedzin

077122
Dzisiaj
Wszystkich
4
77122

Twój IP: 34.231.21.123

HALOWE MISTRZOSTWA ZSP TYCHOWO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

mistrz pilka 2013035HALOWE MISTRZOSTWA
ZSP TYCHOWO

W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Do turnieju, który odbył się w dniu 25 listopada 2013 r.  zgłosiło się 10 drużyn klasowych :

I LOW ; I LOSG ; I LOP ; I ZSZ ; II LOW ; II LOSG ; II LOP ; II ZSZ ; III LOW ; III LOP

Mecze w pierwszej fazie turnieju toczyły się w 3 grupach . Grano każdy z każdym 1 X 10 min.

Awans uzyskiwały 2 najlepsze drużyny z grupy. Po zaciętych pojedynkach grupowych na placu boju pozostało 6 drużyn, które rozegrały trzy mecze systemem pucharowym , wyłaniając trójkę medalistów Mistrzostw ZSP Tychowo.

 

 

   zwycięzca gr. A -  drugi zespół gr. B   -      III LOW  -  II LOSG             1 : 0

   zwycięzca gr. B -  drugi zespół gr. C   -      II LOW    -  II ZSZ              0 : 3

   zwycięzca gr. C -  drugi zespół gr. A   -      II LOP      -  III LOP            4 : 4     k. 10 : 9

  Zwycięzcy tych meczy rozegrali między sobą mecze wyłaniając MISTRZA oraz drugą I trzecią drużynę turnieju:

II ZSZ  -  III LOW         2 : 1

III LOW  -  II LOP          4 : 1

II LOP  -  II ZSZ             6 : 2

Końcowa klasyfikacja :   

                                             Klasa                    Punkty                Stosunek bramek

   I MIEJSCE                            III LOW                    3 : 3                          5 : 3

  II MIEJSCE                             II LOP                     3 : 3                          7 : 6

  III MIEJSCE                            II ZSZ                     3 : 3                          4 : 7

GALERIA

Copyright © 2013. ZSPTYCHOWO-SPORT Rights Reserved.