^Back To Top
  • 1 Mistrzowie...
    Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw) Łukasz Łachański (III LOp)
  • 2 Mistrzynie...
    Anna Wargacka i Klaudia Zachajczuk (obie II LOp), Karolina Kozieł (III LOp), Zuzanna Dybiec (I LOp), Oliwia Cichecka (I LOw), Karolina Wasyłyszyn (III LOp), Aleksandra Traczyk (I LOp), Anita Urbaniak (I LOw), Paulina Domalewska (II LOp) i Dominika Bronis (II LOw).
  • 3 Mistrzowie...
    Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw)
  • 4 Mistrzynie...
    Anna Wargacka i Klaudia Zachajczuk (obie II LOp), Karolina Kozieł (III LOp), Zuzanna Dybiec (I LOp), Oliwia Cichecka (I LOw), Karolina Wasyłyszyn (III LOp), Aleksandra Traczyk (I LOp), Anita Urbaniak (I LOw), Paulina Domalewska (II LOp) i Dominika Bronis (II LOw).
  • 5 Mistrzowie...
    Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw)
baner

Licznik odwiedzin

049911
Dzisiaj
Wszystkich
11
49911

Twój IP: 54.226.253.34

HALOWE MISTRZOSTWA ZSP TYCHOWO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

mistrz pilka 2013035HALOWE MISTRZOSTWA
ZSP TYCHOWO

W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Do turnieju, który odbył się w dniu 25 listopada 2013 r.  zgłosiło się 10 drużyn klasowych :

I LOW ; I LOSG ; I LOP ; I ZSZ ; II LOW ; II LOSG ; II LOP ; II ZSZ ; III LOW ; III LOP

Mecze w pierwszej fazie turnieju toczyły się w 3 grupach . Grano każdy z każdym 1 X 10 min.

Awans uzyskiwały 2 najlepsze drużyny z grupy. Po zaciętych pojedynkach grupowych na placu boju pozostało 6 drużyn, które rozegrały trzy mecze systemem pucharowym , wyłaniając trójkę medalistów Mistrzostw ZSP Tychowo.

 

 

   zwycięzca gr. A -  drugi zespół gr. B   -      III LOW  -  II LOSG             1 : 0

   zwycięzca gr. B -  drugi zespół gr. C   -      II LOW    -  II ZSZ              0 : 3

   zwycięzca gr. C -  drugi zespół gr. A   -      II LOP      -  III LOP            4 : 4     k. 10 : 9

  Zwycięzcy tych meczy rozegrali między sobą mecze wyłaniając MISTRZA oraz drugą I trzecią drużynę turnieju:

II ZSZ  -  III LOW         2 : 1

III LOW  -  II LOP          4 : 1

II LOP  -  II ZSZ             6 : 2

Końcowa klasyfikacja :   

                                             Klasa                    Punkty                Stosunek bramek

   I MIEJSCE                            III LOW                    3 : 3                          5 : 3

  II MIEJSCE                             II LOP                     3 : 3                          7 : 6

  III MIEJSCE                            II ZSZ                     3 : 3                          4 : 7

GALERIA

Copyright © 2013. ZSPTYCHOWO-SPORT Rights Reserved.